Вівторок
18.05.2021
10:00
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Дошкільний навчальний заклад №4 "ВИШЕНЬКА"
Головна Реєстрація Вхід
Наші заходи »
Категорії розділу

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Як не любити нам Старокостянтинів

Як не любить нам Старокостянтинів,

Де Случ та Ікопоть – подружки обнялись

І де таке бездонне небо синє,

Де стала рідною вже кожна із беріз,

Де стали друзями каштани кучеряві,

Де верби нахилились до води.

Такими проникливими словами Старокостянтинівської поетеси Тетяни Бондарчук розпочала тематичне заняття, присвячене Дню народження міста Старокостянтинів, вихователь ДНЗ №4 «Вишенька» Дегалюк Г.І. Старші дошкільнята уважно слухали розповідь про славну історію нашого рідного міста, історичні пам’ятки,  про його героїв, які віддали життя за кращу долю українського народу. Рідний край,  « мала Батьківщина»  розпочинається від своєї домівки, стежини до садочка, чорнобривців, висіяних маминими руками. Саме в наш тривожний час педагогам потрібно засівати зерна любові до Батьківщини, рідної мови з перших кроків життя. Тому виховання патріотизму у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку, свідомих українців стоїть пріоритетним завданням перед педагогами та батьками наших вихованців.

Підготовка до нового навчального року

Цьогорічна підготовка до нового 2014-2015 навчального року була напруженою. Протягом літніх місяців працівниками закладу разом з батьками проведено ремонт кухонного приміщення, побілено приміщення садочка ззовні, пофарбовано спортивне та ігрове обладнання. На спонсорські кошти батьків придбано та встановлено сантехнічне обладнання для туалетних кімнат. Але, враховуючи труднощі цьогорічного опалювального сезону, батьківська громада звернулася до народного депутата України Бондаря Віктора Васильовича з проханням допомогти замінити вікна та вхідні двері в садочку. Адже приміщення закладу налічує біля 70 років. Невдовзі Віктор Васильович відгукнувся на наше прохання. І незадовго до Дня знань було замінено 22 вікна та 2 вхідних дверей.  Завдяки підтримці та допомозі батьків вихованців та працівників закладу було зроблено відкоси, проведено в усіх кімнатах побілку та фарбування. І вже 1 вересня чистими світлими вікнами та затишними ігровими та спальними кімнатами наша «Вишенька» зустрічала своїх маленьких господарів. Недаремно діти задушевно співають гімн про свій садочок:

Ми щодня приходимо в наш веселий дім,

Де добро і радість оселились в нім.

Ми ростем, вивчаєм науки про життя,

Дивимося впевнено в наше майбуття.

Вишенька-черешенька зветься наш садок.

Радо зустрічає він усіх діток.

Вишенька-черешенька – другий рідний дім.

Хороше і весело жити нам у нім.

Педагогічний та батьківський колективи, а також адміністрація Старокостянтинівського дошкільного навчального закладу №4 «Вишенька» висловлюють найтепліші слова подяки Народному депутату України Віктору Васильовичу Бондару за матеріальну допомогу, виділену на виготовлення та заміну 2 вхідних дверей та 22 вікон.

 Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості дошкільного виховання. Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам у справі підготовки садочка до нового навчального року.

 Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Наш випуск

28 травня 2014 року святково прикрашена зала ДНЗ зустрічала своїх вихованців з букетами квітів та радісними посмішками. Адже сьогодні свято: садочок випускає із свого гніздечка 10 випускників. Свято це і радісне і водночас сумне: адже малюки за ці роки виросли і стали рідними для всіх: вихователів, помічників вихвателів та всього колективу ДНЗ. Зі сльозами на очах присутні слухали пісні, вірші, подяки від дітей. Запальні таночки, перший вальс, запальний флешмоб не залишили байдужим нікого в залі. Під оплески присутніх випусники отримали з рук завідувача перші дипломи та пам'ятні подарунки.

"Летіть у вирій, журавлята! Нехай щастить вам усім на життєвих дорогах!"

                                             

                                                                                                                                          

ЗВІТ ЗАВІДУВАЧА

Дошкільний навчальний заклад  № 4  знаходиться за адресою: м. Старокостянтинів, вулиця 20 дистанції колії, 10. Діє з 08 січня 1979р.,  розрахований на 25 місць. З 2008 року у закладі функціонує 2 групи, які відвідує 37 дітей.
Протягом 2013-2014 навчального року  ДНЗ  працював за Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» у  всіх вікових групах закладу. Навчальний план складений на основі Базового компонента та програми, що забезпечує всебічний розвиток особистості дитини, згідно з Законом України «Про дошкільну освіту». Освітній процес у ДНЗ № 4 здійснювався за пріоритетними напрямами роботи, які сприяли здійсненню системного підходу до формування цілісної дитячої особистості за лініями розвитку.  
Режим роботи ДНЗ № 4 п’ятиденний з 7.00. до 17.30. Методична робота з педагогічними кадрами у 2013-2014 навчальному році була спрямована на підвищення професійного рівня педагогів.
Педагогів, які б атестувалися в 2013-2014 н.р. в дошкільному закладі не було.
 З метою підвищення теоретичного рівня та фахової підготовки колективу були придбані новинки методичної літератури, наочні матеріали, розвивальні та дидактичні ігри, які шляхом самоосвіти опрацьовували протягом навчального року педагоги. Також проведена підписка на періодичні видання: «Дошкільне виховання» «Палітра педагога», «Музичний керівник», «Практика управління дошкільним закладом».      У 2013 - 2014 навчальному році згідно річного плану роботи  відбулися засідання педагогічних рад « Про завдання діяльності педагогічного колективу на 2013 – 2014 навчальний рік»,  «Комплексний підхід щодо охорони здоров’я та загартування дітей»,  «Розвиток творчої особистості дошкільника», «Про результати навчально-виховної діяльності у 2013 – 2014 навчальному році». Педагогічні ради відбувались вчасно, проводились продуктивно із 100%  присутністю педагогів.На протязі навчального року дошкільний заклад брав участь у методичній роботі закладів освіти міста.
Слід відзначити належний  рівень цих заходів, творчий підхід колективу до їх підготовки та проведення.
Протягом 2013 – 2014 року в освітньо – виховний процес впроваджувалися новітні педагогічні технології .За минулий рік педагогічний колектив нашого закладу вирішував безліч творчих та буденних проблем, що були спрямовані на усунення недоліків за попередній навчальний рік та удосконалення організації навчально-виховного процесу у 2012-2013 навчальному році.Керуючись санітарними правилами для дошкільних навчальних закладів було проведено аналіз захворюваності дітей за 2013  рік. Захворюваність склала 823 дні, 106 випадків, коли за 2012 рік захворюваність склала 906 днів, 121 випадок. Відчутне зменшення захворюваності. Велика  кількість випадків захворюваності у зв’язку з хворобою на гострі вірусні захворювання. Також діти були оглянуті лікарями – спеціалістами  в січні місяці. Відзначено зменшення диспансерних дітей.
Регулярно проводились антропометричні вимірювання дітей. Ясельна група –1 раз на місяць, дошкільні – 1 раз у квартал. Згідно плану проведено обстеження дітей та працівників закладу на ентеробіоз і капрологію. Один раз на 10 днів медсестрою проводиться огляд дітей на педикульоз та коросту, вихователями груп – щоденно. Згідно графіку всі працівники ДНЗ проходять медичний огляд. ДНЗ не забезпечений медикаментами у повному обсязі за рахунок благодійних внесків батьків: медичний кабінет має у наявності пакет для надання невідкладної допомоги, жарознижуючі препарати, пакет препаратів та засобів для надання допомоги при травмах.  Протягом року здійснювалось поповнення інформаційно-методичної бази ДНЗ навчально-ви¬ховними програмами, навчально-методичними та навчально-наочними посібниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України для використання в дошкільних навчальних закладах у 2013-2014 н. р.  Поповнювався та ефективно використовувався методичний фонд літератури, аудіо - та відеоматеріалів. До школи у 2013 році пішло 12 дітей.
Робота  дошкільного закладу з  ЗНЗ №4 та №8  велась на належному рівні – відповідно до плану «Наступність у роботі ДНЗ та ЗОШ №4», виконання якого дотримувалися як вихователі так і вчителі. На закріпленій за дошкільним закладом території обслуговування, згідно з проведеним у серпні  2013 року обліком, мешкає   50 дітей віком від 0 до 6 років.
Із загальної кількості дітей віком від 3 до 6 років, які мешкають на закріпленій за дошкільним навчальним закладом території, суспільною дошкільною освітою охоплено  100 % дітей, у порівнянні з минулим роком кількість охоплених дошкільною освітою зросла на 8%.Організація харчування дітей в дошкільному навчальному закладі, здійснювалася згідно   Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України 17.04.2006 за №298/227. Участь у спільних святах, конкурсах та виставках закладу, відвідування відкритих занять, днів відкритих дверей сприяла зацікавленості батьків до роботи з їх дітьми у дошкільному закладі. Все це сприяло створенню довірливих взаємовідносин між родинами вихованців та педагогами.                                                

   У дошкільному закладі діє рада ДНЗ, як колегіальний орган педагогів та батьків. На засіданнях ради розглядалися питання освітньо-виховної роботи, поліпшення умов перебування дітей в садочку, питання звернення за спонсорською допомогою до підприємств та організацій, звітування про залучені та витрачені благодійні внески. Виходячи з аналізу роботи за навчальний рік, можна стверджувати, що робота з дітьми велась систематично, цілеспрямовано, комплексно, з урахуванням вікових можливостей дітей та відповідно вимог Базового компонента та програми «Українське дошкілля» і цю роботу можна оцінити як задовільну. 

 

Інформація щодо використання спонсорських коштів

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289
«Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків», з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань ми розміщуємо інформацію щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому дошкільному закладі.
За допомогою батьків та спонсорів в 2013/2014 навчальному році матеріально-технічна база дитячого садка значно покращилась. Під час підготовки до нового навчального року на благодійні внески батьків  зроблено наступне :

Придбано:
- Ігрові стінки: "Перукарня", «Магазин», «Кухня» група № 1
- Тюлеві гардини в спальню (група №1)
- столовий посуд в групу №1,№2
 - прикраси до святкових ранків в музично-спортивну залу
 - вибухобезпечні світильники в котельню
- кухонний посуд (відра, каструлі, сковорідки, ємкості для салатів)
- електрообігрівач (група №2)
- умивальник (група №2)
- кварцові лампи (група №1, 2)
 - плівку для утеплення вікон
- матеріали для проведення ремонтних робіт (фарби, розчинники, кисті, електроди, цвяхи, рейки, штахети і інше) 
-  пральний порошок для безперебійної роботи пральні, 
- медикаменти та медичні препарати,
- дезінфікуючі засоби (дезактін, санідез)
Відремонтовано:
- ігрові та спортивні споруди,
- двері в групу №2
- електром'ясорубку на харчоблоці
- групові приміщення, харчоблок
- пилосос
- нарощено комини в котельні, харчоблоці
- гірку «Ракета»
Проведено :
- висадку малини, смородини, вишен, персика, ірги та йошти,
- методичний кабінет поповнено методичною літературою для роботи з дітьми всіх вікових груп
- передплату на періодичні педагогічні видання "Дошкільне виховання", "Джміль", «Палітра педагога, «Інформаційний вісник», "Бібліотечка вихователя дитячого садка";
- постійне забезпечення методичного кабінету канцтоварами
- повірку сигналізаторів 
 Виготовлено:
- на ігровий майданчик машину, мотоцикл, корабель 
- корегуючі доріжки в спортивну залу
Але є труднощі, які необхідно вирішувати у літній період в ході підготовки до нового навчального року: 
-    ремонт та заміна сантехнічного обладнання в туалетних, харчоблоці; 
-    заміна вікон на теплозберігаючі;
-    поступовий ремонт групових  приміщень закладу із встановленням підвісної стелі, шпаклівки, заміни опалювальної системи.

Зміцнення матеріально-технічної бази
Значна увага приділялась збереженню та зміцненню матеріальної бази, благоустрою території. 
В минулому році на благоустрій та розвиток дошкільного навчального закладу було витрачено за звітом батьківського комітету  спонсорських батьківських коштів                                            8550 грн
З них:
Спонсорські внески батьків новоприбулих дітей в 2013-2014 н. р.
Всього надійшло в батьківський комітет: 2600грн.
Витратили на потреби ДНЗ:
1. Обігрівач                                  159,0
2. Чашки                                        125,0
3. Розмальовки                             80,0
4. Тарілки                                       160,0
5. Умивальник                               241,0
6.  Сифон для умивальника         18,0
7. Автомати для електролічильника   53,0
8. Кварцова лампа                                  141,0
9. Методична література                          158,0
10. Альбоми для аплікації та малювання       60,0
11. Підписка                                                           648,48
12. Повірка лічильників                                      300,0
13. Нарощування коминів  з утепленням         210,0
Всього   витрачено                                   2353,48    
Залишок                                                     246,52
Спонсорські кошти батьків вихованців ДНЗ здані на ремонт приміщень
Група №1            830,0                        Група №2       1800,0
Прощальний дарунок  1100,0
Всього:                             4830,0
Витрати:
1. Іграшкові меблі в гр. №1                                1350,0
2. Матеріали для ремонтних робіт                    2300,40
3. Квіти на майданчик                                         42,0
4. Канцтовари                                                         187,15
5. Пральний порошок, «Ваніш», чистящі та миючі засоби     311,15   
6.   Щітка, совок                                                                               37,0
7. Тюль, тасьма                                                                                  414,0   
8. Картридж кольоровий                                                                  147,0
9.Чорнило до принтера                                                                     25,0   
10. Фотографії                                                                                    30,0
Всього:                                                                                              4843,70
Спонсорські кошти батьків на потреби ДНЗ
Група №1                       1090,0
1. Картрідж                                   160,0
2. Лампочки                                  5.0
3. Герметик                                     14,0
4.  Холодна зварка                        13,0
5. Віник                                            14,0  
6. Канцтовари                                16,0
7. Кабель для телефона                  8,50
10. Медикаменти                             286,0
11. Цукор                                            10,0
12. Картон                                          10,0
13. Заправка картриджа                  20,
14. Навчально-методичні посібники            113,0
15. Прикраси для зали                                       15,0
16. Лампа бактеріальна                                     125,0
17. Виготовлення циліндрів до 8 Березня       50,0 
18. Круги  спортивні                                            36,0
19. Квіти                                                                 80,0
20. Програма «Соняшник»                                 60,0
Всього витрачено:                                               1035,0                 
Спонсорські кошти батьків на потреби ДНЗ
Група №2                                       630,0
1. Плівка на вікна                                                                  80,0
2. Клей                                                                                      19,0
3. Кімнатні термометри                                                         40,0
4. Скоби                                                                                      20,0
5. Сіль                                                                                           30,0
6. Папір ксероксний                                                                  60,0
7. Матеріали для корегуючої доріжки                                 76,0
8. Канцтовари                                                                           16.50
9. Рамки                                                                                       55,0
10. Лампочки                                                                               7,0
11. Кастрюля нерж.                                                                 40,0
12. Цукор                                                                                    15,0
13. Цвяхи                                                                                   28,25
14. Насіння                                                                                  14,0
15. Фарба коричнева, голуба                                                   50,0
16. Айстри, петунії                                                                     37,0
Всього витрачено                                                              587,75
Спонсорські кошти працівників закладу:                                              1790 грн,
Щомісячні внески на фонд закладу         1% від зарплати витрачені на потреби закладу.
Витрати:
1. Книга «Організація харчування»                            156,0
2. Диски                                                                               15,0
3. Тесьма                                                                                5,0
4. Пожежна                                                                          36,0
5. Пральний порошок                                                       98,10
6. Освячення садочка                                                        20,0
6. Вибухобезпечні світильники                                        70,0
8. Таксі вант.                                                                        70.0
9. Електроди, круг                                                               64,0
10. Настройка принтера                                                   20,0
11. Дезактин                                                                             127,50
12. Фарба                                                                             107, 0
13. Лампочки енерг.                                                          66,0
14. Установлення безперебійника в комп’ютер           498,0
15. Ремонт комп’ютера                                                       20,0
16. Книги (театр.)                                                                 58, 0
17. Розчинник                                                                        13.50
18 Насіння квітів                                                                   10.00
19. Мотузка для білизни                                                       8.00
20. Сегрегатор, папки, файли                                              50.37
21 Кастрюля                                                                           75,0
22. Миски нерж.                                                                     40,0
23. Вуголки, дюбеля                                                               23.00
24. Кастрюля                                                                            45,0
25. Відро                                                                                     95,0
 
Всього:                                                                                    1790,47  
 
          Протягом літа в закладі проведено ремонт приміщень, обладнання спортивного та ігрових майданчиків, завезений на ігрові майданчики пісок. 
Під час місячника по благоустрою території закладу оновлені клумби , висаджені кущі малини, смородини, дерева персиків, вишень, ірги, квіти. 

Шановні батьки!

Щира подяка Вам від усього колективу дошкільного навчального закладу №4 "Вишенька" за підтримку життєдіяльності та функціонування закладу!

За укріплення матеріально-технічної бази!
За допомогу у ремонтах та благоустрії нашого садочка! Дякуємо та сподіваємося на подальше співробітництво!
З повагою, адміністрація дошкільного закладу №4.

Звертаємось до всіх, хто небайдужий щодо фунціонування та розвитку дошкільного закладу, поповнення матеріально-технічної бази !
Будемо вдячні за будь-який благодійний внесок. Завжди раді співпрацювати з вами!
Банків

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0